Artykuł
  • Aktualności

Za nami XIV Forum Administratorów Novum Bank.

Chcielibyśmy z całego serca podziękować wszystkim uczestnikom tegorocznej, rekordowej edycji.

Dziękujemy, że byliście częścią tego niezwykłego wydarzenia!

Dzięki Państwu czujemy, że Forum Administratorów Novum Bank jest doskonałą okazją do spotkań biznesowych, źródłem bezcennej wiedzy oraz szansą na prowadzenie owocnych rozmów.

Mamy nadzieję, że udział w FANB 2023 był dla Państwa wartościowym przeżyciem oraz inspiracją do wdrażania dalszych projektów przy współpracy z NOVUM oraz firmami partnerskimi, które towarzyszyły nam podczas tego wydarzenia.

W ramach podsumowania mamy dla Państwa kilka liczb, z których jesteśmy ogromnie dumni:
Na nasze wydarzenie zarejestrowało się 275 uczestników!
Reprezentujących ponad 130 instytucji!
Wysłuchaliśmy 28 prelegentów
Którzy poruszyli 21 tematów
Uczestniczyliśmy w 2 warsztatach technicznych
Nasz Gość Specjalny – Janina Bąk oceniła konferencję na 5 gwiazdek na 5 możliwych😊 Co statystycznie rzecz biorąc pokrywa się z ocenami uczestników, które do tej pory do nas spłynęły.

Zachęcamy do obserwowania naszych profili społecznościowych na Facebook'u oraz LinkedIn, gdzie wkrótce pojawi się foto i videorelacja z wydarzenia.

Mamy nadzieję, że równie licznie spotkamy się za rok na FANB 2024, na które już dziś Państwa serdecznie zapraszamy. Prosimy o rezerwację terminów w pierwszej połowie czerwca 2024 r.
Do zobaczenia!

Wszystkiego co najlepsze,
#LudzieNOVUM

Jeśli chcesz, możemy wysyłać Ci powiadomienia o nowościach na stronie. Wystarczy wyrazić zgodę na otrzymywanie powiadomień.