SGS

SGS
  • SGS

Jesteśmy SGS – światowym liderem w dziedzinie badań, inspekcji i certyfikacji, uznawanym za wzorzec jakości i rzetelności. Zapewniamy wszechstronną gamę rozwiązań w zakresie certyfikacji i usprawnień biznesowych, opartych na najnowszych technologiach i narzędziach cyfrowych. Nasza globalna sieć specjalistów zapewnia wiedzę i doświadczenie, które pomogą Ci zachować zgodność z lokalnymi i międzynarodowymi normami oraz zapewnią Twoim pracownikom umiejętności, szkolenia i rozwój zawodowy.

Nasze innowacyjne rozwiązania pomagają podnieść odporność przedsiębiorstwa i jego zdolność do odbudowy, umożliwiają zarządzanie ryzykiem w łańcuchach dostaw, zapewniają efektywność operacyjną, oszczędność kosztów i zrównoważony rozwój, jednocześnie zwiększając Twoją wartość dla społeczeństwa.

Nasze rozwiązania InfoSec mogą poprawić Twoją wydajność oraz cyberbezpieczeństwo, prowadząc jednocześnie do zgodności z uznanymi międzynarodowymi standardami w zakresie bezpieczeństwa informacji, przetwarzania i ochrony danych w chmurze, bezpieczeństwa obiektów data center, ciągłości działania czy usług IT.

If you want, we can send you notifications about news on the site. All you need to do is agree to receive notifications.