, Uniejów

XIV Forum Administratorów Novum Bank

O wydarzeniu

Forum Administratorów Novum Bank to najważniejsza, doroczna konferencja organizowana przez Zakład Usług Informatycznych NOVUM Sp. z o. o., skierowana do przedstawicieli Banków Spółdzielczych, będących zarówno odbiorcami rozwiązań NOVUM, jak również zainteresowanych tematyką szeroko pojętej informatyzacji w obszarach działalności bankowej.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Forum Administratorów Novum Bank 2023, które odbędzie się w dniach 15 - 16 czerwca w ApartHotel Termy Uniejów, w Uniejowie i będzie doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami i rozwiązaniami w dziedzinie bankowości. Jesteśmy przekonani, że konferencja będzie dla Państwa bardzo wartościowym doświadczeniem, które pozwoli na poszerzenie wiedzy z zakresu nowoczesnych rozwiązań w bankowości spółdzielczej.

Podczas FANB 2023 przedstawimy Państwu wiele praktycznych zagadnień i narzędzi, które pozwolą zobaczyć, jak te mechanizmy wpływają na efektywność procesów biznesowych w banku. Wśród omawianych tematów nie zabraknie kwestii dotyczących bezpieczeństwa i nowości systemowych z nim związanych. Będzie to również czas na rozmowy o dokonujących się i przyszłych zmianach w świecie finansów.

W czasie konferencji spotkamy się z ekspertami z dziedziny bankowości i cyberbezpieczeństwa, którzy pomogą zrozumieć, jakie innowacje są kluczowe w bankowości. Z prelekcjami wystąpią między innymi: Janina Bąk (polska statystyczka), Jaromir Dylewski (InBase), Marcin Majchrzak (Yubico), Monika Rosowska (Nicolaus Bank), Bartosz Christian Zelek i Piotr Tucholski (Progress Software GmbH), Kamil Budak i Mateusz Piątek (DAGMA Bezpieczeństwo IT), Mikołaj Wejchenig (BSiT).                                                                                                                                           

Zapraszamy Państwa także na warsztaty poświęcone procesowi migracji z systemu Novum Bank Enterprise NOE do Novum Bank Enterprise NUX oraz Hurtowni Danych, które odbędą się w przeddzień FANB, 14 czerwca 2023 r. Udział w warsztatach przewidziany jest dla osób chętnych.

Partnerzy

Yubico
Bs.net.pl - Portal Bankowości Spółdzielczej
Progress Software
DAGMA Bezpieczeństwo IT
Zyxel Networks
Biuro Informacji Kredytowej
Atende
SGS
Basement
Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
Lenovo