O WYDARZENIU

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na XV Forum Administratorów Novum Bank 2024, które odbędzie się w dniach 5 - 7 czerwca 2024 r. w malowniczo położonym Przystań Hotel & SPA w Olsztynie.

KONFERENCJA NOVUM

Forum Administratorów Novum Bank to wydarzenie o ugruntowanej pozycji organizowane przez Zakład Usług Informatycznych NOVUM Sp. z o. o. – gdzie innowacja spotka się z tradycją. Konferencja co roku gromadzi szerokie grono przedstawicieli Banków Spółdzielczych, oferując platformę do wymiany doświadczeń, dyskusji o trendach i wyzwaniach sektora finansowego, a także prezentacji najnowszych rozwiązań technologicznych.

Rozpoczęcie Forum uświetnią emocjonujące rozgrywki Bankowej Cyber Twierdzy, które nie tylko przetestują umiejętności obrony przed cyberatakami uczestników, ale także zintegrują społeczność bankową poprzez zdrową rywalizację i współpracę. To unikalna okazja, aby nauczyć się jak skutecznie reagować na zagrożenia. Udział w grywalizacji przewidziany jest dla osób chętnych.

Podczas kolejnych dni skupimy się na szeregu istotnych tematów, w tym na innowacjach technologicznych, bezpieczeństwie cybernetycznym, regulacjach prawnych dotyczących sektora finansowego oraz na możliwościach, jakie niesie ze sobą transformacja cyfrowa.

Gwarantujemy dużą dawkę wiedzy o najnowszych narzędziach usprawniających procesy biznesowe w banku oraz wartościowy networking i inspirujący czas spędzony w gronie zaangażowanych ludzi.

Podczas FANB2024 spotkamy się z ekspertami z dziedziny bankowości i cyberbezpieczeństwa, którzy pomogą zrozumieć, jakie innowacje są kluczowe w bankowości. Nie zabraknie gości specjalnych. Podczas wieczornego bankietu zostaną rozdane także nagrody dla wyróżniających się Banków Spółdzielczych.

To spotkanie, którego nie można przegapić! Zapraszamy do rejestracji!
x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.