AI czy człowiek? Potrafisz dostrzec różnicę?

17.05.2024

Podczas nadchodzącego Forum Administratorów Novum Bank zapraszamy do udziału w niecodziennym eksperymencie badającym interakcję człowieka z AI. We współpracy z Neuroinsight Lab (by SeeWidely) szykujemy dla uczestników strefę, gdzie będzie można między innymi doświadczyć neuroTechnologii.

Przygotujcie się na serię wyzwań, które pozwolą nie tylko przetestować swoje umiejętności rozpoznawania twórczości AI, ale też doświadczyć zaawansowanej neuroTechnologii. Dzięki połączeniu nowoczesnej neuroTechnologii EEG z eye-trackingiem razem zajrzymy w głąb procesów poznawczych zaangażowanych w demaskowanie treści wygenerowanych przez sztuczną inteligencję.

Dzięki EEG można badać pracę mózgu, by na podstawie aktywności fal mózgowych lepiej zrozumieć reakcje na bodźce, procesy myślowe, a także poziomy emocji. Zamiast pytać i liczyć na w miarę szczerą odpowiedź można sprawdzić, jakie podświadome procesy zachodzą w mózgu. AI i uczenie maszynowe to narzędzia, które wraz z EEG rewolucjonizują sposób, w jaki prowadzi się badania i analizuje dane. Za ich pomocą możliwe jest przetwarzanie i analizowanie znacznie większej liczby informacji niż do tej pory, co pozwala na uzyskanie bardziej szczegółowych i bezcennych wniosków.

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.